Žena se spletla a zamknula cizí kolo

Ilustrační foto Pixabay.com

PROSTĚJOV – Úsměvná situace se stala ve středu 10. srpna před jedním z prostějovských obchoďáků. Když chtěla sedmašedesátiletá žena odjet od obchoďáku na svém kole, zjistila, že kolo je zamknuto dalším zámkem, který jí nepatří. Situace se naštěstí s pomocí místních strážníků rychle vyřešila. 

Krátce před polednem ve středu 10. srpna oznámila žena prostějovským strážníkům, že si před obchoďákem v Okružní ulici v Prostějově uzamkla kolo a někdo jí ho zamknul dalším zámkem. Strážníci na místě zjistili, že vedle kola této ženy je druhé kolo, které není uzamčeno. Majitel či uživatel tohoto kola se asi spletl a zamknul cizí kolo. Strážníci nechali v supermarketu vyhlásit rozhlasem vzniklou situaci. “Po chvíli se na místo dostavila čtyřiasedmdesátiletá žena. Uvedla, že se spletla a omylem uzamkla cizí kolo. Za své pochybení se sedmašedesátileté ženě omluvila a zámek odstranila,” uvedla mluvčí Městské policie Prostějov Tereza Greplová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.