Nová hrozba pro rodiče! Teď už děti od televize nedostanou ani v noci

Ode dneška je v Česku spuštěn nový televizní kanál pro děti. Nicktoons, jak se jmenuje, je plný zábavy a dobrodružství s animovaným obsahem a nepřetržitým čtyřiadvacetihodinovým vysíláním!

Nicktoons přinese výběr těch nejlepších animovaných seriálů, včetně několika premiér, společnosti Nickelodeon, která provozuje jeden z nejpopulárnějších dětských kanálů na světě. „Nový kanál vyplňuje mezeru mezi Nick Jr., který nabízí zábavný a interaktivní obsah pro předškoláky, a Nickelodeonem, který přináší ty nejlepší animované a hrané seriály populární mezi teenagery, a to každý den, celý den,“ říká Gábor Harsányi, viceprezident a generální manažer Viacomu.

Nikdy nekončící vysílání bude ale možná pohromou pro rodiče i děti, které bude těžké od televize odtrhnout. Malým divákům totiž nabízí kultovní seriály od Nickelodeonu, jako jsou Vzestup želv Ninja, Spongebob v kalhotách, Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví, Avatar: Legenda o Aangovi nebo Tučňáci z Madagaskaru. A program bude kompletně předabován do češtiny. Nicktoons přinese i exkluzivní premiéry animovaných seriálů – například 44 koček, Lego City dobrodružství a mnoho dalších.

Zákazníci společnosti UPC Česká republika získávají přístup k novému kanálu již dnes. T-Mobile a ostatní operátoři budou následovat a spustí kanál v průběhu listopadu.