Leoš Mareš hledá hvězdnou zpěvačku!

Nový ročník SuperStar přivede na obrazovky nadějné a talentované zpěváky i ty, kteří svými výkony porotu i celý národ rozesmějí nebo dokonce šokují. Za porotcovský stůl usednou –  moderátorské eso Leoš Mareš , populární česká zpěvačka Monika Bagárová, úspěšná herečka Patricie Pagáčová  a stálice SuperStar Pavol Habera a výborný komik a uznávaný hudebník Marián Čekovský. Tentokrát totiž bude poprvé v historii SuperStar v porotě pět členů a zdá se, že se podařilo sestavit mimořádně zajímavou partu. Dnes se ptáme na první dojmy z letošního ročníku Leoše Mareše.

Kola úvodních castingů máte za sebou, je něco, co vás překvapilo?

Překvapilo mě, že jsem vůbec nebyl unavený. I když to trvalo dlouhé hodiny, těšil jsem se na každého dalšího člověka. Na to, že objevíme nějakou velkou hvězdu. Teď se nemůžu dočkat, až výkony soutěžících uvidí diváci.

Máte už teď nějakého favorita, který by se mohl dostat do finále?

Já hodně špatně tipuji, takže si myslím, že mí oblíbení soutěžící nakonec třeba v TOP 3 nebudou, a naopak se může objevit někdo nový. Ale přesně v tom je to kouzlo.

Kdo si myslíte, že chybí na československé hudební scéně?

Říkali jsme si, že bychom potřebovali nějakou hvězdnou zpěvačku. Ne že bychom žádné neměli, ale hvězda s pořádnými písničkami by se hodila.

Měl byste vy sám odvahu přihlásit se do SuperStar?

Ne, tam nepatřím. Na výkonu jednoho ze soutěžících jsem přesně viděl, jak bych vypadal já, kdybych se přihlásil do SuperStar. A taky jsem mu to při hodnocení řekl.

Nechybí vám moderování SuperStar?

V tuto chvíli máme za sebou castingové díly a castingy jsou pro moderátory utrpením, protože dělají stovky rozhovorů. Takže my moderátoři jsme se těšili do divadla, a hlavně na přímé přenosy. Jako porotce jsem byl během castingové části nadšený, ale možná, že při živých přenosech se situace obrátí.

Jak byste charakterizoval porotu SuperStar?

Jsme komplexní, a to nás vystihuje. Navíc je nás lichý počet, takže se dobře hlasuje. Uvidíme, jak to bude vypadat v televizi, protože zkušenost diváků s pětičlennou porotou zatím chybí. Každopádně jsme dělali maximum, aby to bylo fajn.

Myslíte, že hodnocení soutěžících může ovlivnit jejich aktivita na sociálních sítích?

Je to o tom, co na sociální sítě dávají. Ale když zvolí nějakou příjemnou formu a zábavu, tak jim to v dnešní době samozřejmě pomůže.

Jaké ideální charakteristické rysy by podle vás měla mít SuperStar?

Když dozpívá písničku, posluchači by měli chtít ještě jednu, když odchází dveřmi, měli by mít chuť ji zadržet. A rozhodně myslím, že by měla dobře zpívat. Nemohu se dočkat, až výkony soutěžících uvidí diváci.