Víte co společného má Pohlreich s Mostem? Sledujte Superšéf – 24 hodin do pekla a zpět!

První díl pořadu Superšéf – 24 hodin do pekla a zpět přinese emoce, napětí i naději. Chopí se provozovatelé své šance? Potřebujete předělat nejen koncept, ale i vzhled restaurace? Stačí jeden jediný den a pod dohledem Superšéfa máte vše! Se svým týmem nastupuje premiérově vždy v pátek večer. 

V prvním díle se, úvodem převlečen za motorkáře, vydal Zdeněk Pohlreich se štábem na sever. Most je specifickým místem k životu a podnikatelům se nedaří tak, jak by chtěli. Mohou za to lenost personálu, nepřízeň místa nebo jiné, zatím skryté faktory? Kromě toho, že Zdeněk Pohlreich v utajení rozkryje všechny nešvary špatně fungující restaurace, a díky tomu je také schopný poradit provozovatelce restaurace, jak zútulnit prostory podniku, vysmýčit a přestavit k plné funkčnosti kuchyni, pracuje také s psychikou všech, kdo v restauraci pracují. Vše směřuje k tomu, že se Ristorante Nautico opravdu stane nejlepší italskou restaurací v Mostě. K tomu je ale zapotřebí obrovské nasazení všech zúčastněných. Zdeněk Pohlreich v úvodu každého dílu vysvětluje: „Pokusím se zachránit všechny ty zoufalce za 24 hodin. V době sociálních médií může podnik za den uspět, nebo ztroskotat, a na nás je, aby to byla ta první varianta. Ovšem pokud je chci zachránit, musím jít do pekla a zpět. Pojďte se mnou.“

Přítel Petry, majitelky restaurace, po zhlédnutí tajně natočeného videa vynadá personálu: „Jste líní, jste tady všichni líní. A nejste schopní dělat věci tak, jak mají být.“ Padnou i ostřejší slova. Je ale vidět, že všichni chtějí dát podniku a své práci ještě jednu šanci. To znamená zapomenout na náhražky typu: Místo sójovky tam dáme maggi. Na gramáže nehledíme, zákazník stejně nic nepozná. Jak se Zdeňku Pohlreichovi jeho mise podaří, uvidíte už 7. 2 ve 20.15 na TV Prima. Důležitým úkolem je zjistit v naprostém utajení veškeré informace o provozovně a následně se skutečnostmi seznámit i hlavní aktéry. Naučit kuchaře jinému přístupu k vaření. Což probíhá pod taktovkou Zdeňka  Pohlreicha v pojízdné kuchyni pořadu Superšéf a dochází k restartu nefunkčního konceptu celé restaurace. Rychle, bez zbytečných prostojů. Čas totiž pořád běží. Zdali podnik po tomto zásahu přežije, či ne, je ovšem otázkou motivace, nadšení a práce každého jednotlivce působícího v provozovně. Celý tým je totiž jen tak silný, jak silný je jeho nejslabší článek.