Exkurze do domácností Boučka a Prachaře a neskutečná klika Vojty Kotka!

Takřka neprůstřelná neporazitelnost kapitána červeného týmu soutěže Máme rádi Česko, Jakuba Prachaře, dnes dozná trhlin. Obrovské štěstí totiž bude stát při týmu soupeře Vojty Kotka. Dostane Prachař, který nemá ve zvyku prohrávat, konečně na frak? A jak to chodí v domácnostech obou kapitánů a moderátora Libora Boučka? I o tom bude dnešní díl soutěže Máme rádi Česko! 

Do chodu svých domácností nechají dnes večer diváky nahlédnout Jakub Prachař, Vojta Kotek i Libor Bouček v soutěži Máme rádi Česko. Jedním z témat hovoru bude záliba v domácích pracích. „Já teď bydlím u mámy, takže všechno za mne dělá ona. V minulosti jsem dělal všechno, a základní problém byl ten, že jsem rychle ukázal, že to umím. Chtěl bych apelovat na všechny muže, aby to neukazovali. Jen v krajních případech. Nikdy neukazovat, co umíte, protože se to pak po vás chce,“ radí divákům u obrazovek Jakub Prachař. Libor Bouček to ale jako cestu ke spokojenému vztahu nevidí: „Já ležím na kanapi, a mám za sebou dva rozvody. To taky není cesta.“ Zdá se, že zlatou střední cestu našel Vojta Kotek. „Velmi bryskně peru, ještě rychleji věším – a čím si to zrychlím? Nežehlím! Roztáhnu to v ruce – a tradá, je to vyžehlený,“ svěřil se moderátorovi.

Vojta Kotek zazáří i u kola štěstí a postará se o dech beroucí okamžik soutěže, když vytočí 100 bodů. Bude to stačit na vítězství nad Jakubem Prachařem, který si zakládá na své neporazitelnosti v soutěži? „Několik málo dílů jsem prohrál, ale to byl zanedbatelný počet. V sérii jsem neporažený. Až mě někdo porazí, asi budu muset odejít. O to víc se tedy snažím, abych tam mohl zůstat,“ nechal se slyšet soutěživý Jakub Prachař.

V dnešním premiérovém dílu soutěže Máme rádi Česko se proti sobě postaví Veronika Freimanová, Anna Polívková a Lukáš Tran v týmu Vojty Kotka a Jan Antonín Duchoslav, meteoroložka Dagmar Honsová a zpěvák Michael Kluch v týmu Jakuba Prachaře.