Slunečná v předpremiérách celé prázdniny! Již zítra díl 36!!!

Všem fanouškům Slunečné nabídne Prima exkluzivní předpremiéry seriálu během prázdnin. První česká komerční televize totiž o víkendu oslavila sedmadvacáté narozeniny a divákům přichystala dárek. Od zítřka tak můžete na iPrima.cz ve Videopůjčovně sledovat nové epizody o dva měsíce dříve než na televizních obrazovkách. 

K takovémuto kroku se ještě žádná televize neodhodlala. Prima tak teď jde s kůží na trh. Slunečná má ale tak velkou sledovanost, že se dá očekávat, že s ním Prima bude slavit úspěch.

„Byli bychom rádi, kdyby si s námi diváci užili slunečné léto, proto jsme se rozhodli pro netradiční krok a poprvé v naší 27leté historii bude online premiéra o více než dva měsíce předcházet televiznímu vysílání. Seriál Slunečná se stal doslova fenoménem, proto věřím, že fanoušky touto možností potěšíme,“ říká Marek Singer, generální ředitel skupiny Prima.

Za každý díl tak ve Videopůjčovně zaplatíte 39,- Kč. V podstatě pakatel ve srovnání s tím, kolik radosti každý díl divákům přináší! Tak hezké prázdniny!