Plivání z balkónu, vulgarity a rušení nočního klidu. Firemní mejdan skončil velkou pokutou

PARDUBICE – Pět mladých zaměstnanců pardubické firmy rozjelo v sídle společnosti popůlnoční mejdan. Hluk se stupňoval, mladíci z balkónu vulgárně pokřikovali na kolemjdoucí, po přivolaných strážnících dokonce plivali. Večírek byl ukončen rukou zákona a pěkně vysokou pokutou.

Jsme zamčeni, nikdo se na nás nedostane, a tak si můžeme dělat, co chceme. Tohoto scénáře se držela parta pěti mladých lidí, kteří vystrčili reproduktor na balkón a v sídle firmy si udělali popůlnoční mejdan. Velkou zábavou bylo i pokřikování vulgarit na náhodné kolemjdoucí, ovšem když se pod balkónem objevili strážníci, to teprve mladíci brali jako výzvu.

Staňte členy FB skupiny Život v Pardubickém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.

Drsné vulgarity doplnili pliváním a smíchem, že na ně strážníci nemůžou. Jenže to se spletli. „Hlídka nelenila a vyrozuměla správce budovy, který i ve dvě ráno ochotně poskytl strážníkům klíče a doprovod. Výrazy všech aktérů okamžitě ztuhly a jako mávnutím kouzelného proutku začali všichni spolupracovat,“ uvedla Městská policie Pardubice na svých stránkách. Plivání, vulgarity i rušení nočního klidu strážníci pěkně započítali do konečné sumy, která činila 26 300 korun.

A jako třešnička na dortu: O neohlášeném firemním večírku mladých a sebevědomých zaměstnanců se kromě půlky Pardubic dozví i na centrále firmy, s kterou hodlá správce řešit opakované porušení nájemních pravidel.

Ilustrační foto