Je to takový Vševěd, říká Natálka o Františkovi

Už zítra uvede televize Nova druhý díl nového sociálního experimentu Svatba na první pohled, ve kterém věda pomáhá nezadaným jednotlivcům najít vysněného partnera. V minulém dílu se před oltářem poprvé potkali Natálka a František. Nyní si užívají svatební cestu na Zanzibaru. Na pohádkovém ostrově se však nad novomanželi začínají tu a tam objevovat první mráčky. Nebo hned přímo mraky? Jaké konkrétně ukáže další epizoda Svateb na první pohled. A mimo to diváky seznámí s dalším svatebním párem. A tentokrát je opravdu na co se těšit! 
Někdo v životě mluví moc a jiný zase málo. A přesně tato stará pravda se potvrzuje i u prvního novomanželského páru Svatby na první pohled. František je sdílný, mluví rád a podle Natálie často a zbytečně. „Je to takový vševěd,“ říká a v jejím hlase je patrná známka jízlivosti. „Kdybych si mohl něco přát, tak aby byla Natálka alespoň trochu ukecaná tak jako já,“ netají se ani František tím, že si je vědom této jejich rozdílnosti. Tichost Natálie přičítá mimo jiné její zálibě v meditacích.

„Nezvládám lidi, kteří hodně mluví. Ale každý jsme nějaký,“ dodává Natália. „Snad se to zlepší, dávám tomu ještě šanci,“ uzavírá optimisticky konverzaci na toto téma. Třeba se tento počáteční nesoulad podaří prvnímu manželskému páru překonat. Uvidíme, jestli se František naučí někdy mlčet, anebo se naopak Natálka rozpovídá… Svatbu na první pohled můžete sledovat každou středu ve 20:20 na TV Nova!