Natálie a František: Kde experiment totálně zklamal

Ve středu 11. listopadu uvede televize Nova  třetí díl sociálního experimentu Svatba na první pohled, ve kterém věda pomáhá nezadaným jednotlivcům najít si vysněného partnera. Předešlé epizody provdaly již dva páry. Prvními statečnými byli Natália a František. Ti se po krásné romantické svatbě vypravili na líbánky na Zanzibar. Druhými čerstvě oddanými manželi jsou Štěpánka a Pavel. 

Jak se Natálii a Františkovi na jejich pobytu v ráji daří? Oku kamery neuniklo, že ne všechno se vyvíjí růžově. Novomanželé narážejí na zásadní rozdíly svých povah. Společně strávený čas je vyčerpává, místo aby je těšil. Rozhodli se proto, že stráví jeden den každý po svém. Odpočinou si od sebe a urovnají si věci v hlavě.

„Dneska jsem konečně viděl, jak se Natálka při koupání na pláži hezky usmívá. Bylo hezké vidět ji šťastnou,“ říká František. Jeho manželka opravdu vypadá spokojeně. Plave ve smaragdově modré vodě a exotickou dovolenou si konečně užívá. „Dali jsme si s Natálkou dárek – svobodu na jeden den. Každý jsme si vymysleli svůj program,“ dodává a odjíždí na kajaku vstříc svému vlastnímu dobrodružství. Trochu brzy na takové rozhodnutí, napadne jednoho…Pomůže jim odloučení překonat stále hmatatelnější dusno, které mezi nimi vzniká? Nebo bude naopak cestou do pekel? To všechno ukážou následující dny.

Svatbu na první pohled můžete sledovat každou středu 20:20 na TV Nova!