Zdravotní klauni rozdávají radost – osobně i přes internet

Znáte Zdravotní klauny? Radost a smích nemocným rozdávají už téměř 20 let. Pravidelně navštěvují děti v 63 nemocnicích i seniory v 8 domovech a 2 hospicích. Nyní v době izolace a obav z onemocnění je dobrá nálada důležitější než kdy jindy.

Aktuálně Zdravotní klauny potkáte zhruba v 70 % nemocnic, které běžně navštěvují. To proto, že jsou bráni jako jejich nedílná součást, ale také proto, že mají přísná hygienická pravidla. Zkrátka však nepřijdou ani děti v ostatních nemocnicích, a dokonce ani děti, které stonají v domácí péči.

ZDRAVOTNÍ KLAUNI V DIGITÁLNÍCH PLÁŠTÍCH

„Tváří v tvář“ Zdravotnímu klaunovi se díky programu Virtuální klauniády mohou bavit všechny nemocné děti – od Aše až po Zlín – a prostřednictvím internetu s ním zažít spoustu zábavy. Program je určen nemocným dětem v hospitalizaci, případně v domácí péči, ale z důvodu onemocnění dlouhodobě oddělených od kamarádů. Klauniáda probíhá v zabezpečeném online prostředí formou videohovoru. Virtuální klauniádu rodiče jednoduše a zdarma objednají prostřednictvím formuláře na stránkách www.zdravotniklaun.cz/virtualni-klauniady.

SMÍCH PŘED OPERACÍ? ROZHODNĚ!

Virtuální klauniádu si užila i vystrašená devítiletá Ela, kterou čekala operace. Virtuální klauniáda dokázala úplně změnit náladu dětem i nám maminkám. Je to velký rozdíl, když se před operací smějete a vaše dítě je opravdu a upřímně veselé. Zmizely všechny ty slzy a strachy, které jsme řešily před odjezdem do nemocnice!“, uvedla Elina maminka, paní Vendula.

Je vaše dítko nemocné? Rezervujte mu veselé online setkání s profesionálním Zdravotním klaunem.

Chcete přinést dětský smích do nemocnic i vy? Podpořte činnost Zdravotních klaunů.