Proč Iva Pazderková lhala svým rodičům?

Její fanoušci mohli nedávno sledovat její proměnu z ukecané stand up komičky v namakanou fitness lady. Iva Pazderková si chtěla dokázat, že si splní i  náročný sen, ke kterému vede trnitá a vysilující cesta. Několik měsíců se nedotkla alkoholu a takhle střízlivá pý byla naposledy ve svých čtyřech letech. Co na sebe ještě Iva práskla? 

Iva Pazderková promluvila o drilu v přípravě na Bikini Fitness, o svých nevydařených manželstvích i touze po dítěti. „Měla jsem potřebu sama sobě dokázat, že si zvládnu splnit sen. Že jednou v životě udělám něco pořádně, co nejde okecat. Příprava byla tvrdá, je to sport a vyžaduje to tvrdou disciplínu, odhodlání i mentální proces. Pět měsíců jsem se nedotkla alkoholu. Takhle střízlivá jsem byla naposledy asi ve svých čtyřech letech. Doufala jsem, že mi to pak nebude chutnat, ale bohužel mi alkohol chutná dál,“ přiznala Iva Pazderková v rozhovoru s Honzou Dědkem.

A jak úspěch v soutěži oslavila? „Jídlem, jeli jsme s přítelem na opulentní večeři, kde se platí paušál, a sněz, co sníš. Myslím, že jsem se jim nevyplatila,“ směje se herečka, která svého přítele poznala před čtyřmi lety během natáčení hudební show. „Zatím jsme se nevzali, já jsem trošku konzervativní. Mě musí nejdřív někdo požádat o ruku, abych se vdala. Navíc už jsem dvakrát rozvedená,“ říká herečka, která byla provdaná za kolegu Luboše Veselého a krátké manželství prožila s Lukášem Pavláskem. „Luboš je stejně starý jako moje maminka. Naši byli překvapení, protože jsem jim tvrdila, že je o deset let mladší. Manželství nám vydrželo dva roky.

S Lukášem Pavláskem to bylo kratší manželství. Seznámili jsme se na stand-upu, já byla čerstvě rozvedená a on je nesmírně inteligentní a milý člověk. Vzali jsme se, a pak jsme zjistili, že brácha se ségrou by se asi neměli brát. Byli jsme spolu tak tři měsíce. Bylo mi asi 26,“ vzpomíná Iva Pazderková v talkshow 7 pádů Honzy Dědka a promluvila i o miminku. „Děti jsem si moc přála, ale zůstávala jsem v partnerství, kdy jsem na to přání zůstala sama. Teď jsem šťastná a spokojená a máme s partnerem stejné představy o budoucnosti,“ dodala Pazderková.