Schneiderová si nabrnkla mladého milence! Co na to její partner?

Všichni herci se shodují, že hraní milostných scén není většinou nic příjemného. A to tím spíš, když už vám není dvacet let a jako „postelový“ partner je vám přidělen výrazně mladší kolega, kterého znáte z jiných projektů. A přesně to se stalo Jitce Schneiderové! Scénář poslal její postavě, vrchní sestře Heleně, do cesty sympatického Matyho, kterého ztvárnil Aleš Petráš. 

Nově teď úterní večery na Nově patří seriálu Anatomie života. Jeho hlavními hrdinkami jsou čtyři ženy, které pracují jako zdravotní sestry. Každá z nichž se nachází v jiné životní fázi. Podle toho se liší i radosti a starosti, které prožívají. Jak už možná víte, hlavní role si v tomto příběhu zahrály Jitka Schneiderová, Martina Preissová, Ester Geislerová a Barbora Černá. Natáčení každé z nich přichystalo nějaké překvapení a pravděpodobně i těžší chvilku. Tu si v dílu, který bude vysílat televize Nova 9. února, prožila například Jitka Schneiderová. Její postava se ocitne v posteli s téměř o generaci mladším milencem. Na video se můžete podívat v přiloženém odkazu. https://www.instagram.com/tv/CK3bbvoHMeS/?igshid=prelxsyl8e7r

Maty je zdravotní bratr a stará se o jejího manžela, který je již dva roky v kómatu. K Heleně, která za svým mužem každý den dochází, vzplane láskou. Nejprve jí všemožně neúspěšně nadbíhá, ale pak se diváci dočkají zlomu. Tato dvojice se velmi rychle sblíží, a to i intimně. Jitka Schneiderová se ocitne v náručí Aleše Petráše, jemuž hrála nadřízenou v detektivním seriálu Profesor T. Tam šlo tedy o úplně jiné natáčení, intimnosti se nekonaly! Od té doby se ale v životě obou mnohé změnilo – Alešovi Petrášovi se narodil potomek a Jitka Schneiderová upevnila svůj vztah s přítelem Lukášem. Zda bude mít láska Heleny a Matyho navzdory věkovému rozdílu šanci na přežití, ukážou následující díly.