VIDEO: Akční scéna ze zasněžených Svitav

SVITAVY – Městská Policie Svitavy zveřejnila záběry z městských kamer z pondělního brzkého rána, kdy po nočním intenzivním sněžení ještě nebyly prohrnuté ulice a řidič osobního vozu si užíval jízdu čerstvým sněhem. Neodhadl ale svoje řidičské umění a skončil ve sloupu elektrického vedení.

Strážníci tuto akční scénu na sociální síti popsali jako „Rychle a zběsile“. Řidič vozidla zakončil v ranních hodinách svojí nebezpečnou jízdu po ulici Milady Horákové nárazem do elektrického sloupu. Celá nehoda se naštěstí obešla bez zranění osob a došlo jen ke škodě na majetku.

Staňte členy FB skupiny Život v Pardubickém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.

Dalo by se říci, že řidič nepřizpůsobil stavu vozovky, ovšem nebýt onoho elektrického sloupu, jak si můžete všimnout v závěru videa, vůz by skončil zřejmě v trafice, před kterou přesně v tu chvíli stál člověk. Nehoda tak mohla skončit mnohem tragičtěji. „Podobné jednání nemusí vždy skončit šťastně, a proto vás prosíme, dbejte na svojí bezpečnost a přejeme vám šťastný návrat ze všech vašich cest,“ dodávají svitavští strážníci na svém profilu.

Video: Městská policie Svitavy