Muž prostrčil penis otvorem ve stěně kabinky dámského WC

PARDUBICE – Jen těžko uvěřitelné oznámení řeší policisté z obvodního oddělení v Polabinách. Ve středu v pravé poledne vykonávala žena potřebu na dámských toaletách v Kauflandu, přičemž vůbec netušila, že ji někdo sleduje, po chvíli dokonce zahlédla pánské přirození.

„Nejspíš několik minut před tím vešel do vedlejší kabinky neznámý muž, zalamovacím nožem si 30 centimetrů nad zemí v oddělovací stěně připravil otvor o průměru 3,5 cm a čekal na chvíli, kdy někdo vejde vedle. Kdyby zůstal jen u sledování, možná by o jeho činu paní vůbec netušila, ale když se otvorem v jejím kabinkovém prostoru objevilo pánské přirození, byla v šoku, vyběhla pro pomoc a na podivného sexuálního delikventa upozornila zaměstnance,“ okomentovala šokující událost policejní mluvčí Eva Maturová.

Staňte členy FB skupiny Život v Pardubickém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.

Pachatel podezřelý z výtržnictví a poškození stěny toalety utekl. Podle svědků byl zhruba 175 cm vysoký, štíhlé postavy ve věku kolem 25 let, měl delší tmavé vlasy po ramena, na sobě tmavé oblečení, na pohled ušpiněné rifle s nízkým sedem, zelenohnědý batoh, u kterého byly dost povolené popruhy. „Pokud jste se v uvedenou dobu stali svědkem jeho útěku a máte jakékoliv informace vedoucí k jeho ztotožnění, volejte polabinským policistům na telefonní číslo 974 566 701. Využít můžete i tísňovou linku 158,“ dodala policejní mluvčí.

Foto: Policie ČR