Půvabná Burešová se nestyděla veřejně přiznat slabost! Přizvala si kaskadérku

Jako Týna Popelková zvládá všechno, co se jí zamane. Kácí stromy, krotí rozzuřené psy, zachraňuje všechny a všechno. A pokud má jezdit po louce v nadupané čtyřkolce, pro Týnu sice žádný problém, ovšem pro její představitelku Evu Burešovou ve skutečnosti docela oříšek. 

Při jakýkoli scénách, kdy není herec úplně v komfortu nebo bezpečí, nastupuje na plac kaskadér. A stejně tomu bylo i v okamžiku, kdy si měla herečka Eva Burešová sednout na čtyřkolku a vyrazit po louce nahánět zatoulané psy „Kaskadérku jsem si vyžádala. Sice v produkci mysleli, že to zvládnu sama, i pan režisér byl o tom přesvědčený, ale já nechtěla. Nejsem na tyhle věci šikovná,“ přiznává bez studu herečka, a tak když se Týna prohání po louce s větrem o závod, Burešová sedí schovaná za kamerou. „Navíc – když si sundám brýle, točím totiž bez nich, tak ztrácím přehled a orientaci. I z toho důvodu jsem velmi opatrná. Ani jsem to s tou čtyřkolkou nezkoušela. Mám respekt, můžu popojet rychleji, spadnu – a nebudeme moci točit,“ vysvětluje seriálová Týna. „Zvířat se nebojím, kromě koní, do toho jsem šla bez obav. Do všech možných věcí, které vím, že zvládnu, tak jdu. Výšek se nebojím, ale když se jedná o auto nebo motorky, tak to ráda přenechám jiným.“

Na plac tak nastoupila místo Evy profesionálka kaskadérka Natálie Bartková. „Mimochodem, je to závodnice v motokrosu, modrooká blondýna, ale věřte, že až to uvidíte v televizi, nepoznáte to,“ usmívá se herečka.