Z Řezníčka je chodec a Dastlík sporuje kolem malých dětí

Že nejsou žádné buchty předvedli herci seriálu Ulice, když se přihlásili do prvního ročníku přátelského nohejbalového utkání v pražském Hájku. V základní sestavě týmu si zahrál Václav Svoboda, Jan Řezníček, Tomáš Dastlík a bývalá hvězda Ulice Petr Buchta. 

Oblíbení herci se během turnaje postarali zejména o prvotřídní zábavu. „Pocity jsou zatím nádherné. Našim cílem je neprohrávat s nulou a v každém zápase urvat alespoň jeden set. A to se zatím daří,“ prozradil Tomáš Dastlík v průběhu turnaje taktiku Uličníků. Všechny účastníky turnaje překvapily zejména rekordně vysoké teploty od brzkých ranních hodin. Naopak fyzická náročnost turnaje nezaskočila ani herce.

Kapitánem týmu byl zvolen Honza Řezníček, který v posledních měsících zhubl desítky kilogramů. „Já jsem odjakživa sportoval, ale aktuálně se pravidelně věnuji jen chůzi. Nicméně řekl bych, že toho denně nachodím opravdu docela hodně,“ prozradil tajemství svého úspěchu Řezníček. Často sportuje Václav Svoboda, který chodí s přáteli na tenis, ale rád si zahraje také fotbal nebo právě nohejbal.

Tomáš Dastlík si odskočil od trochu jiných povinností „Já teďka vychovávám dvě malé děti, takže na jiný sport mi nezbývá energie,“ poznamenal oblíbený herec. Uličníci z turnaje neodešli s prázdnou. Václav Svoboda získal titul nejlepšího hráče a Honza Řezníček byl oceněn za nejlépe zvolený outfit.