Vezměte vaše ratolesti na pumptrackovou dráhu a oslavte tak s nimi Den dětí

Dětský den Zdroj: Atrium Pardubice

PARDUBICE – Na dětský den, který pořádá Atrium Pardubice příští středu, je pro vaše děti připraven bohatý program se spoustou zábavy. Na jedinečné pumptrackové dráze předvedou svá vystoupení profesionálové letních extrémních sportů a děti si pak mohou sporty vyzkoušet na vlastní kůži.

Středa 1. června patří hlavně dětem, zábavě a dětské radosti. „Akce bude probíhat venku za obchodním centrem směrem k hotelu Labe od 13 do 18 hodin. Poprvé v Pardubicích bude k vidění jedinečná pumptracková dráha, na které se předvedou borci ČR při profesionálních vystoupeních populárních letních extrémních sportů – freestyle BMX, freestyle scooter a parkouru. Děti, které dorazí a není jim cizí jízda na kole či koloběžce, si mohou tyto sporty samy vyzkoušet. Samozřejmě pod dozorem profesionálů, kteří program doplní o vlastní exhibice,“ uvedla Andrea Řehůřková z marketingu Palace.

Do akce, která je součástí prvního ročníku celorepublikového šampionátu v pumptracku, se mohou zapojit všichni účastníci. Nebude chybět ani hrací zóna s Hot wheels a panenkami Barbie pro děti a soutěže o zajímavé ceny. O den dříve proběhnou také odpolední workshopy, a to od třinácti do osmnácti hodin.

Dětský den v PALÁCI Pardubice – Palác Pardubice (palacpardubice.cz)