Chcete zkrášlit svůj vzhled nebo vyřešit zdravotní problém? V nemocnici se otevřela plastická poradna

Otevřela se nová plastická poradna v nemocnici Zdroj: Pixabay

PARDUBICE – Pardubická nemocnice nově otevírá poradnu plastické chirurgie. Nabízí nejen drobné zákroky, ale i operace prsou nebo liposukce.

Plastická chirurgie pomáhá pacientům ve zkvalitnění života z důvodů estetických i zdravotních. Mezi menší zákroky se řadí odstraňování znamének, tukových bulek, usazenin, úpravy ušních lalůčků a také aplikace piercingu. V nabídce je i korekce jizev, operace očních víček a mnohé další. „Blefaroplastika, tedy operace horních očních víček, je dnes již naprosto běžným zákrokem, který má nejen estetický, ale i funkční význam, a stále častěji ho podstupují muži,“ řekla lékařka z plastické poradny nemocnice Ludmila Hýžová Šafusová. Zájemci zde naleznou také miniinvazivní lifting a vyhlazování vrásek pomocí kyseliny hyaluronové.

Pokud máte zájem o větší zákroky jako je operace prsou nebo liposukce, stačí si do poradny zavolat, tam s vámi lékař celou situaci zkonzultuje a probere konkrétní požadavky a možnosti. Plastická chirurgie nabízí výkony placené pojišťovnou i samoplátecké. Některé z drobných zákroků lze provést přímo v ambulanci a výkony s celkovou anestézií si s lékařem v poradně naplánujete.