Udělejte si výlet v Českomoravském pomezí a soutěžte o hodnotné ceny

Zdroj: Město Vysoké Mýto

SVITAVY – Léto přímo vybízí k procházkám, výletu na kole či autem. Pokud rádi soutěžíte, využijte při toulkách oblastí měst Svitavy, Litomyšl, Polička, Moravská Třebová a Vysoké Mýto možnost vyhrát užitečné ceny. Sbírejte razítka do hracích karet a vyhrajte víkendové pobyty, chytré hodinky, mobil nebo třeba vstupenky na festival. Soutěž trvá do dvacátého září.

„Soutěžíme o víkendové pobyty, chytré hodinky, mobil, vstupenky na festival, do památek či muzeí, nové stolní hry a spoustu dalšího,” sdělil Jiří Zámečník. Českomoravské pomezí opět vydalo přehled cyklobusů. Ty vás za malý poplatek dopraví do atraktivních míst v okolí. Cyklobusy jsou v provozu od 12. června do 28. září na pěti linkách, každou sobotu a neděli i o státních svátcích.

Jednou ze soutěží je „Pokladnice zážitků“, kde na oblíbených výletních místech sbíráte razítka do hrací karty, kterou si vyzvednete v informačním centru nebo stáhnete z webu www.pokladnicezazitku.cz.

Další  je „Putování za pokladem“. Putování vás zavede na tajemná i romantická místa, na kterých budete s pomocí mobilní aplikace sbírat dukáty z pohádkového pokladu. Aplikaci Pokladnice zážitků si stáhnete na Google Play a v App Store.

Milovníky výšek a výhledů do krajiny potěší soutěž „Vzhůru do oblak!“, která vede po rozhlednách, věžích i přírodních vyhlídkách. Hrací karta je k dispozici v informačním centru nebo na www.ceskomoravskepomezi.cz.

Jestli na výletech rádi fotíte, nezapomeňte svoje úlovky zaregistrovat do soutěže „Foto v oblacích“. Autoři nejlepších snímků pořízených v turistické oblasti Českomoravské pomezí se také mohou těšit na některou z cen. Soutěžit můžete i s aplikací Geofun, která vás provede po zajímavých místech regionu. Užijete si plnění nevšedních úkolů a dozvíte se spoustu nových informací.