Máte rádi dobrou muziku, jídlo a sport? Přijďte na Adfors Basket Street Fest

Street Fest Litomyšl Zdroj: Město Litomyšl

LITOMYŠL – Milovníci hudby a sportu, od soboty do neděle se můžete těšit na první ročník festivalu Adfors Basket Street Fest, který proběhne od soboty do neděle v horní části Smetanova náměstí. U morového sloupu se odehraje mistrovství České republiky v basketbalu tří proti třem a vystoupí i známé kapely, jako Verona, Ready Kirken a Machos Burritos.

Hlavní část festivalu se uskuteční v sobotu a potrvá až do neděle, kdy uvidíte i Burger Street Festival. „V sobotu si kromě výborných burgerů a dalšího dobrého jídla můžete užít také mistrovství ČR mužů i žen v basketbalu tři proti třem, které se bude hrát na čtyřech kurtech instalovaných kolem morového sloupu. Pokud by nám počasí hodně nepřálo a mělo celý den pršet, tak by turnaj proběhl na zimním stadionu,” informoval předseda klubu Adfors Basket Martin Šorf

Po skončení basketbalového turnaje o půl šesté vystoupí Duo Verona s jejich největšími hity, mezi které patří singly Náhodou, Nejsi sám či Ztracená bloudím a od čtvrt na osm známá kapela Ready Kirken. Celý večer pak uzavře místní oblíbená kapela Machos Burritos. Vstupné na festival je zdarma, ale kdo chce, tak může podpořit veřejnou sbírku pro nemocnou Anielku.