Navštivte Palác Pardubice a užijte si s dětmi poslední prázdninový den plný zábavy

Zdroj: Pixabay

PARDUBICE – Nový školní rok se nezadržitelně blíží, přijďte si proto užít poslední prázdninový den do Paláce Pardubice, kde na vás čeká den plný zábavy a zajímavých akcí. Akce proběhne od devíti do sedmi hodin večer a součástí se stane i Městská policie Pardubice, Policie ČR, Hasičský záchranný sbor a další.

„Celým dnem bude provázet moderátorka Petra Beránková a připraven pro vás je také bohatý doprovodný program plný zábavy i poučení. Můžete se těšit na dětskou hudební kapelu Čiperkové, oblíbenou hvězdu Kouzelné školky Michala Nesvadbu, ukázky první pomoci, výcvik policejních psů a koní nebo třeba simulovaný hasičský zákrok. Čekat na vás budou také různé soutěže a volné chvíle si budete moct užít například při sledování tanečních vystoupení či se zapojit do tanečního workshopu,“ informovala koordinátorka marketingu Palace Pardubice Andrea Řehůřková. Děti si pochutnají na oblíbených dobrotách, jako jsou cukrová vata a popcorn.

Pro ty, kdo rádi soutěží jsou připraveny různé pracovní listy, které si může vyplnit na stanovištích jednotlivých složek IZS. Za vyplněný list si pak vyzvedne hezkou odměnu. Program proběhne vevnitř i venku a některé akce se budou i opakovat.