Chcete podnikat a nevíte jak na to? Přihlaste se na kurz Podnikni to! ve Svitavách

Zdroj: Pixabay

SVITAVY – Pro ty, kteří chtějí podnikat a nevědí jak na to, je připraven kurz pod názvem Podnikni to! Přihlásit se mohou občané města Svitav a přilehlých obcí.

„Kurz je určen všem, kteří mají v hlavě podnikatelský nápad, ale neví, jak ho zrealizovat; již aktivním podnikatelům, kteří hledají novou inspiraci a jistotu při zavádění nových produktů, nebo zájemcům, které podnikání láká, ale konkrétní nápad ještě hledají,“ uvedla mluvčí města Kateřina Kotasová. Do kurzu se mohou přihlásit občané města a okolních obcí, zaměstnané, studenti i maminky na mateřské dovolené. Skládá se z pěti setkání, které se uskuteční vždy jednou týdně, a to ve čtvrtek.

První workshop začne 22. září 2022 od půl šesté do osmi hodin večer ve Fabrice Svitavy. Přihlásit se můžete na webu Podnikni to! ve Svitavách | Podnikni to!   nebo napište e-mail platenikova@podniknito.cz. Kurzem vás letos provede zkušená místní podnikatelka a majitelka jazykové školy HelloGoodbye, Klára Van Sas. Účast je díky podpoře města zdarma.