Otřesný pád ze 14 metrů muž nepřežil: Propadl otvorem ve střeše!

Ilustrační fotografie, zdroj: ZZS

TACHOVSKO – Dnešní ráno zkalila smutná a mrazivá událost, která se přihodila krátce před devátou hodinou na stavbě jednoho průmyslového objektu ve Stříbře. Na místo neštěstí byl okamžitě vyslán záchranný vrtulník.

Dle prvotních informací pracovníka dispečinku záchranné služby se měl muž neznámé totožnosti zřítit z výšky minimálně deset metrů a utrpěl mnohočetná zranění. Lékaři sváděli o život muže těžký boj. Bohužel přes veškerou snahu lékařů se ho nepodařilo zachránit. Jeho zranění byla natolik vážná, že po několik desítek minut trvající resuscitaci nešťastník zemřel.

K případu se později vyjádřila mluvčí policie Dagmar Jiroušková: „Dnes krátce po deváté hodině ráno jsme přijali oznámení o pádu muže ze stavby jednoho průmyslového objektu ve Stříbře. Z dosavadního šetření vyplývá, že muž propadl otvorem ve střeše z výšky přibližně čtrnáct metrů a utrpěl vážná zranění, kterým na místě podlehl. Případem se nyní zabývají tachovští kriminalisté, kteří veškeré okolnosti tragické události zjišťují.“