Policisté pátrají po hledaném muži. Nevrátil se z vycházky

Zdroj: PČR

PLZEŇSKÝ KRAJ – Hledaný muž je pacientem zdravotnického zařízení v Dobřanech. Včera, 23. září 2020, se nevrátil z vycházky, kterou měl povolenou v areálu zdravotnického zařízení v uzavřeném a oploceném prostoru u oddělení.

Muž má usnesením Okresního soudu Plzeň – jih vyslovenu nedobrovolnou hospitalizaci, jelikož trpí schizofrenií. Muž není nebezpečný sobě, neužívá žádné léky, bez nichž by byl v ohrožení života. Nicméně další podávaná medikace je nezbytností, jelikož by mohlo dojít ke zhoršení psychického stavu.

 

FRGAL VLADIMÍR

Datum narození 15.5.1980
Pátrání vyhlášeno 23.9.2020
Bydliště – okres PŘÍBRAM
Nebezpečný ANO
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška asi 180 cm
Zdánlivé stáří 38 až 43 let

Popis osoby
POSTAVA hubená POSTAVA střední
BARVA VLASŮ šedé
TVAR VLASŮ rovné
BARVA OČÍ modrá
Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Podrobný popis:
Hledaný muž je 180 cm vysoký, štíhlé postavy, má oválný obličej, krátké, hnědé rovné vlasy a modré oči. Na sobě měl v době odchodu ústavní pyžamo (žluté kalhoty a modrá košile). Hledaný muž je pacientem zdravotnického zařízení v Dobřanech. Včera, 23. září 2020, se nevrátil z vycházky, kterou měl povolenou v areálu zdravotnického zařízení v uzavřeném a oploceném prostoru u oddělení. Muž má usnesením Okresního soudu Plzeň – jih vyslovenu nedobrovolnou hospitalizaci, jelikož trpí schizofrenií. Muž není nebezpečný sobě, neužívá žádné léky, bez nichž by byl v ohrožení života. Nicméně další podávaná medikace je nezbytností, jelikož by mohlo dojít ke zhoršení psychického stavu.

„Jakékoli informace o pohybu či výskytu hledaného muže prosím sdělte na kterékoliv policejní služebně nebo na lince tísňového volání Policie České republiky 158. Policisté předem děkují veřejnosti za spolupráci,“ uvedla policejní mluvčí Ivana Jelínková.