Policie pátrá po nezletilé dívce

PLZEŇSKÝ KRAJ – Policisté z Územního odboru Plzeň-venkov pátrají po 14leté dívce z Rokycan. Dívka je předběžným opatřením Okresního soudu Plzeň-jih umístěna do diagnostického ústavu v Plzni.

V sobotu, 5. února 2021, ve 13 hodin si matka dceru vyzvedla na povolenou víkendovou vycházku. Následující den, tedy 6. února 2021, ve 22 hodin matka dceru ve svém pokoji nenašla. Matka se s dcerou pokoušela telefonicky spojit, ale neúspěšně. Útěk z domova je opakovaný. „Slečna je hubené postavy, 160 cm vysoká, oválný obličej, dlouhé rovné hnědé vlasy, česané do culíku a hnědé oči. Nosí dioptrické brýle – kulaté obroučky v horní části tmavé. Na sobě v době odchodu měla pravděpodobně černou mikinu,“ sdělila policejní mluvčí Ivana Jelínková.

Staňte se členy FB skupiny Život v Plzeňském kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

JUSTINOVÁ NATALIA
Datum narození 8.11.2006
Pátrání vyhlášeno 6.2.2021
Bydliště – okres PLZEŇ – VENKOV
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška 165 až 166 cm
Zdánlivé stáří 15 až 16 let

Popis osoby:
POSTAVA hubená
BARVA VLASŮ hnědé
TVAR VLASŮ rovné
BARVA OČÍ hnědá

Policisté žádají o spolupráci širokou veřejnost. Pokud jim můžete pomoci, volejte linku 158 nebo se obraťte na kteroukoliv služebnu Policie ČR.