Třiadvacetiletá řidička vjela do protisměru. Byla z toho hromadná kolize

DOMAŽLICKO – Dnes rozhodně neměla svůj den třiadvacetiletá řidička, která kolem sedmé hodiny ráno jela v osobním autě značky Ford Fiesta od Domažlic na Horšovský Týn.

V zatáčce za odbočkou na Lazce nešťastně přejela částečně do protisměru a tam narazila do protijedoucího auta Škoda Octavia bílé barvy, které řídil čtyřicetiletý řidič. Po vzájemném střetu se její Ford roztočil a narazil do další Octavie (tmavé barvy), která jela za ním. Tu řídil dvaatřicetiletý muž. „Všichni řidiči byli bez alkoholu. Celková škoda na vozidlech byla vyčíslena na 140 tisíc korun. Nehodu dále šetří dopravní policisté z Domažlic,“ uvedla policejní mluvčí Dagmar Brožová. „Záchranka transportovala z místa pozemní cestou muže ročník 1981 s lehčím zraněním do FN Plzeň Lochotín. Dále ženu ročník 1998 a muže ročník 1989 s lehčími zraněními do nemocnice Stod,“ doplnil pracovník operačního centra záchranářů.

Staňte se členy FB skupiny Život v Plzeňském kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.