Proč se Jakub Prachař posledními lety prostyděl?

Že manželství Agáty Hanychové s Jakubem Prachařem je dávno minulostí je fakt. Ovšem pro herce to zřejmě bylo natolik drsné, že dodnes se občas nevyhne vzpomínce na uplynulé roky.

Prachař je oblíbeným hostem v různých soutěžních pořadech, protože jeho smysl pro humor je nevyčerpatelný. Naposledy bodoval v pořadu Inkognito, kde si vyzkoušel nádherná křídla, která byla dílem odhalené profese – kostýmní výtvarnice. „Je lepší být pták než paroháč,“ neodpustil si hned v počátku šťavnatou poznámku Jakub. Ostatně s tím, jaké to je být paroháč, má zřejmě i on svou osobní zkušenost z doby, kdy ještě bývali manželé s Agátou Hanychovou. „Taky s tímhle neprojdeš do dveří, ale má to takovou větší grácii…“ dodává dále a všichni se dusili smíchy.

Konkrétně Libora Boučka však smích přejde, když zjistí, že jsou ve studiu jedna křídla připravena i pro něho: „Kubo, my už jsme spolu zažili v televizi ledasco, ale tohle je unikum.“ Jakub nicméně zůstává klidný a konstatuje: „Já jsem se posledními sedmi roky v zásadě prostyděl, takže mě tohle rozhodně nemůže zarazit!“

Zdroj FTV Prima