Rokycanská policie pátrá po třech řidičích, kteří ujeli z místa nehody!

ROKYCANSKO – Rokycanští dopravní policisté se obrací na veřejnost při hledání svědků tří dopravních nehod, které se staly v uplynulých dnech na Rokycansku.

První z nich se přihodila 12. listopadu mezi 17:45 hod. a 18:00 hod. v Rokycanech ve Vokáčově ulici, kde neznámý řidič s nezjištěným vozidlem poškodil pravou přední část zaparkovaného auta značky Toyota Corola. To bylo zaparkované při pravém okraji silnice naproti parkovišti u obchodního domu Albert a stálo ve směru ke křižovatce místní silnice a ulice B. Němcové. „Neznámý řidič z místa ujel, aniž by si splnil svoji zákonem stanovenou povinnost. Vzniklou škodu na zaparkovaném autě policisté odhadli na 20 000 korun,“ uvedla mluvčí policie Dagmar Jiroušková.

Staňte se členy FB skupiny Život v Plzeňském kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Druhá nehoda se stala 14. listopadu kolem 17:10 hod. ve Stupně. Od obce Břasy ve směru na Střapole jel neznámý řidič s nezjištěným vozidlem, který po projetí prudké levotočivé zatáčky vyjel vpravo mimo silnici a tam narazil do soklu budovy základní školy. „I tento řidič z místa ujel,“ pokračovala mluvčí.

Třetí nehoda, kdy se policisté s žádostí o pomoc obracejí na veřejnost, se stala v době od 16:00 hod. 19. listopadu do 9:00 hod. 20. listopadu v Rokycanech v Hradební ulici. „Před domem č. p. 164 poškodil zatím neznámý řidič s nezjištěným vozidlem zaparkované vozidlo značky Citroën a z místa ujel. Vzniklou škodu v tomto případě policisté odhadli na 5 000 korun,“ uzavřela Dagmar Jiroušková.