Policie pátrá po pohřešované dívce

PLZEŇSKÝ KRAJ – Policie České republiky žádá veřejnost o pomoc při pátrání po celostátně pohřešované dívce. Ta utekla z areálu bazénu v Plzni na Lochotíně. Jedná se o svěřence výchovného zařízení v Plzni.

 

ŠAFAŘÍKOVÁ ROSANA

Datum narození 24.2.2006

Pátrání vyhlášeno 24.3.2022

Bydliště – okres ROKYCANY

Nebezpečný NE

Ozbrojen NE

Nakažlivá nemoc NE

Státní příslušnost Česká republika (CZ)

Výška 165 až 170 cm

Zdánlivé stáří 16 až 18 let

 

Popis osoby:

POSTAVA hubená

BARVA VLASŮ hnědočerné

TVAR VLASŮ rovné

BARVA OČÍ zelená

Podrobný popis:

Pohřešovaná dívka je štíhlé postavy vysoké cca 165 – 170 cm, má zelené oči a rovné středně dlouhé hnědo-černé vlasy, které si barví a nosí upravené na pěšinku uprostřed. Je zdánlivého stáří 16 až 18 let. Jmenovaná byla na základě soudního rozhodnutí svěřena do ústavní výchovy. Dne 24. března 2022 v 14.30 hodin utekla z areálu bazénu v Plzni na Lochotíně a do současné doby se nevrátila zpět do výchovného zařízení. Policisté získali částečný popis oblečení, které měla jmenovaná na sobě: černé kalhoty, fialovou mikinu a byla obuta do růžových sportovních bot značky Nike.

Policisté žádají všechny občany, kteří by mohli podat jakoukoli informaci o pobytu, výskytu nebo pohybu pohřešované osoby, aby neprodleně podali zprávu na nejbližší služebnu Policie České republiky nebo na tísňovou linku 158.