Na Babyloně bude nová skluzavka! Ta potěší děti

Ilustrační fotografie, zdroj: idomazlice.cz

DOMAŽLICKO – Pro nejmenší návštěvníky babylonského rybníka se chystá překvapení. Ti si tak budou moci už v létě užít nové skluzavky, jejíž nákup schválila rada města.

Její výška bude přes tři metry, skluzná plocha je pozvolná a bude tedy relativně dlouhá. Cena skluzavky je 252 300 korun. Vybudování základů pro skluzavku vyjde na 27 300 korun. Režim provozu kabin na pláži u babylonského rybníka zůstává stejný i pro letošní sezonu. Pronájem kabin tak bude i nadále bezplatný.

Staňte se členy FB skupiny Život v Plzeňském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Radní také uložili Domažlickým technickým službám provádět údržbu babylonského areálu. ,,Jde o údržbu a sekání zeleně, případné opravy lehátek, laviček a herních prvků, údržbu a opravy komunikace, zajištění sezonní likvidace separovaného odpadu i údržbu parkoviště,” shrnul místostarosta Radek Wiesner. DTS také předloží návrh na provedení potřebných velkých oprav v babylonském areálu, které pak postupně budou realizovány. Chystá se také rozvod nízkého napětí v areálu koupaliště. Tyto práce budou stát 465 110 Kč.