Bolí vás záda nebo třeba klouby? Navštivte nové rehabilitační centrum v Plzni!

PLZEŇ – Pokud se již nějakou dobu potýkáte s bolestivými stavy, nově vzniklé rehabilitační centrum v Plzni vám nabídne pomoc při jejich léčbě za použití klasických fyzioterapeutických metod alternativními postupy.

Pacienti zde v rámci péče mohou využít třeba akupunkturu či fyziologickou regulační medicínu. „Naší předností je kvalita personálu, který absolvoval širokou škálu fyzioterapeutických kurzů, díky nimž zajišťuje velké množství služeb. Nabízíme řadu různých metod a postupů vyšetření i léčby. Zaměřujeme se jak na dlouhodobé problémy, tak na poúrazové stavy,” říká vedoucí lékař MUDr. Ludmila Sobotková.

Kromě zvýšení kvality stávajících služeb plánuje i rozšíření o další moderní metody. Zahájení provozu se uskutečnilo včera ve zcela nových prostorách v Papírnické ulici, kam zavítali i první klienti. Nová rehabilitace bude fungovat pod názvem SeneCura Rehabilitace Plzeň s.r.o. „Klinika naváže na úspěšnou praxi paní doktorky Ludmily Svobodové a jejího týmu. Během několika let působení se jim podařilo vyvinout široké portfolium služeb, které bychom rádi ještě rozšířili,” říká regionální ředitel skupiny SeneCura v ČR Miloslav Klíma.