Střet dvou aut na Domažlicku. 65letý řidič mu vjel do cesty z autobusové zastávky

DOMAŽLICKO – Včera nepříjemné překvapení čekalo na sedmatřicetiletého řidiče osobního auta tovární značky Audi E-Treon, který před pátou hodinou odpoledne jel směrem od Domažlic na Horšovský Týn.

V prostoru autobusové zastávky u křižovatky na obec Třebnice mu totiž nečekaně do cesty vjelo osobní auto Audi A3, řízené pětašedesátiletým řidičem. Ten mu nedal přednost, ačkoliv jel po hlavní silnici, a došlo ke střetu. Auto Audi A3 se odrazilo na levý okraj silnice a Audi E-Treon sjelo po nárazu do silničního příkopu, kde skončilo v poli. „Dopravní nehoda se obešla bez zranění osob. Požití alkoholických nápojů před jízdou policisté u obou řidičů vyloučili dechovými zkouškami. Škoda na vozidle Audi E-Treon byla vyčíslena na 200 tisíc korun, na vozidle Audi A3 vznikla škoda 30 tisíc korun. Dopravní nehodu dále šetří policisté dopravního inspektorátu v Domažlicích,“ uvedla policejní mluvčí Dagmar Brožová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Plzeňském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Zdroj: PČR