Opilý řidič na Rokycansku narazil do betonové palisády

ROKYCANSKO – Nezodpovědně se zachoval sedmapadesátiletý řidič auta tovární značky Peugeot, který 8. května v noci opilý usedl za volant a vyjel směrem od obce Osek na obec Rokycany.

V Litohlavech však díky svému stavu nezvládl řízení, vyjel vpravo mimo silnic na chodník a pravou částí auta narazil do betonové palisády a poté se s autem vrátil zpět na silnici. Při dopravní nehodě naštěstí nedošlo ke zranění osob. Škoda na vozidle byla vyčíslena 20 tisíc korun, na betonové palisádě škoda nevznikla. „Policisté u řidiče provedli dechovou zkoušku, která byla s výsledkem 1,89 promile alkoholu v krvi. Řidič byl zajištěn a policisté jej převezli do lékařského zařízení, kde se podrobil lékařskému vyšetření spojenému s odběrem krve. Rokycanští dopravní policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky a případem se dále zabývají,“ sdělila mluvčí policie Dagmar Brožová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Plzeňském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.