Ranní nehoda na Horažďovicku! Řidič skončil v péči záchranářů

HORAŽĎOVICKO – Dnes krátce před šestou hodinou ráno předčasně ukončil svoji jízdu řidič, který jel po silnici za Velkým Borem.

Ten nezvládl řízení a havaroval. „Čtyřiatřicetiletý cizinec pobývající v Plzni s vozidlem značky VW Passat jel po komunikaci od obce Defurovy Lažany na Velký Bor. V 5.15 hodin řidič s vozidlem projížděl pravotočivou zatáčkou za obcí Velký Bor, na mokré vozovce se dostal do smyku, havaroval vpravo v silničním příkopu, kde vozidlo zůstalo v postavení na střeše,“ informovala policejní mluvčí Dana Ladmanová. „Řidič při dopravní nehodě utrpěl zranění a byl převezen do nemocnice v Sušici a po ošetření byl následně propuštěn. Dechová zkouška byla u řidiče s negativním výsledkem. Odhadnutá hmotná škoda činí 30 tisíc korun,“ dodala. „Zdravotní záchranná služba z místa transportovala muže r. 1987 s lehkým zraněním do Sušické nemocnic,“ doplnila pracovnice záchranky Andrea Divišová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Plzeňském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.