VIDEO: Kdo je tajemný muž na koloběžce? Ohrozil chodce na přechodu

Zdroj: Policie ČR

PRAHA – V polovině září ohrozil neznámý muž na koloběžce chodce na přechodu. Jeden z chodců má zraněnou dolní končetinu. Pokud muže na koloběžce poznáváte, kontaktujte prosím policii.

Policisté z oddělení dopravních nehod pátrají po muži, kterého potřebují vyslechnout v souvislosti s dopravní nehodou,“ informovala policejní mluvčí Violeta Siřišťová. Nehoda se odehrála krátce před sedmou hodinou ranní, ve středu šestnáctého září. Muž na koloběžce vyjel z ulice Vyšehradské a pokračoval na Rašínovo nábřeží. V cestě mu však stál přechod a po něm se pohybovaly dvě osoby.

První z chodců uklouzl, když se snažil vyhnout střetu s koloběžkářem, druhý se naštěstí zastavil včas. „Poškozený utrpěl vlivem pádu zranění dolní končetiny,“ upřesnila mluvčí. Pokud muže na koloběžce poznáváte nebo víte, kde by se mohl zdržovat, kontaktujte prosím linku 158. Policie žádá i samotného muže na koloběžce, nechť se přihlásí, jeho svědectví je důležité. Video naleznete na tomto odkazu.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.