Interaktivní mapa nefungovala podle jeho představ, tak ji rozbil. Po muži pátrá policie

PRAHA – Svůj vztek nezvládl neznámý muž v nákupním centru na Chodově. Interaktivní mapa nefungovala podle jeho představ, tak její obrazovku pěstí rozbil. Způsobil škodu ve výši třináct tisíc korun, hrozí mu rok vězení.

Nákupní centrum v Roztylské ulici na Chodově navštívil neznámý muž koncem března a na interaktivní mapě se snažil najít potřebné informace.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

„Jeho pokus o vyhledání nebyl zřejmě podle jeho představ, a tak do ní několikrát udeřil pěstí. Neznámý muž tímto jednáním možná uvolnil svůj vztek, ale také způsobil škodu ve výši téměř třinácti tisíc korun,“ sdělila policejní mluvčí Martina Špryslová.

Policisté případ prověřují kvůli podezření ze spáchání trestného činu poškození cizí věci. V případě jeho dopadení a odsouzení mu hrozí až jeden rok za mřížemi. „Policisté zajistili kamerové záznamy, na kterých je zachycena podoba muže. V případě, že ho poznáváte, kontaktujte prosím linku 158,“ vyzvala veřejnost Špryslová.