Muž přepadl s nožem prodavačku v potravinách. Poznáváte ho?

Zdroj: Policie ČR

PRAHA – Policisté stále pátrá po dosud neznámém muži, který na konci dubna přepadl v Náchodské ulici v Horních Počernicích prodavačku potravin. K identifikaci veřejnost vyzývá policejní mluvčí Violeta Siřišťová.

„Maskovaný muž vstoupil do provozovny a rovnou si to zamířil k pultu, za kterým stála obsluha. V ruce držel nůž a vyhrožoval prodavačce, že pokud mu nedá do minuty peníze, tak ji pobodá,“ sdělila ke krádeži mluvčí. Žena z obavy o svůj život otevřela pokladnu a podezřelý si vzal všechny peníze. Poté z místa v poklidu odešel.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Policisté zajistili kamerové záznamy, které zachytily podezřelého mladíka, nasazujícího si masku v domnění, že ho nikdo nevidí. Pokud ho poznáváte, nebo víte, kde se zdržuje, volejte na linku 158. Muž je podezřelý ze spáchání trestného činu loupež, za což mu v případě dopadení a odsouzení hrozí až deset let za mřížemi.