Akce Saigon: Policie objevila na tržišti shnilé maso a padělky oblečení

Ilustrační foto

PRAHA – Dlouho připravovaná policejní akce Saigon proběhla dnes ráno na tržišti v Libuši. Policisté objevili znehodnocené maso a kamiony plné značkového oblečení a obuvi. Vše naznačuje, že se jedná o padělky.

Akce, která byla zaměřená především na padělky značkového oblečení a obuvi, se zúčastnilo několik desítek policistů společně s policisty z cizinecké policie, pracovníky celní správy, státní veterinární správy a také ze státní potravinářské a zemědělské inspekce.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

„Policisté spolu s pracovníky zmiňovaných složek nalezli znehodnocené maso, mimo jiné holoubat, vepřového masa či krocaních varlat. Jejich pozornosti neunikly ani dva zaparkované kamiony uvnitř areálu, v nichž byly nalezeny padělky módních značek, především obuvi a oblečení a tisíce karet Pokemonů,“ uvedl v tiskové zprávě pro novináře tiskový mluvčí Jan Rybanský a dodal, že nyní policie bude prověřovat, zda se jedná o padělky. Vše nasvědčuje tomu, že ano.