Mladík utíkal před revizorem a vážně zranil seniorku, která mu stála v cestě

Zdroj: Policie ČR

PRAHA – Na operačním sále se zlomenou nohou skončila seniorka, která stála muži v cestě na útěku v metru před revizorem. Po muži nyní pátrá policie, hrozí mu až dva roky vězení.

Sedmasedmdesátiletou seniorku srazil v soupravě metra ve stanici Chodov zatím neznámý pachatel, který utíkal před revizorem. „Do ženy vrazil, ta upadla na zem a zlomila si nohu. Zlomenina byla tak vážná, že poškozená musela podstoupit operaci a léčba bude trvat přibližně šest měsíců,“ sdělil ve zprávě pro novináře policejní mluvčí Jan Daněk.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Událost se stala v neděli 24. července v půl deváté ráno ve stanici metra Chodov. „Nyní v této souvislosti hledáme mladíka zachyceného na záběrech, kterého bychom k věci potřebovali vyslechnout. Prosíme i další případné svědky, kteří popsanou situaci viděli, nebo toho, kdo muže na záběrech poznává, aby se nám ozval na linku 158,“ vyzval veřejnost mluvčí a dodal, že policie případ prověřuje pro podezření ze spáchání trestného činu těžké ublížení na zdraví z nedbalosti, za což pachateli hrozí až dva roky ve vězení.