Teribear v září znovu rozhýbe Prahu

Zdroj: Teribear

PRAHA – Sportovní nadšenci i rekreační sportovci mohou v září opět pomoci svým pohybem ohroženým a opuštěným dětem. Osmý ročník projektu Nadace Terezy Maxové startuje 12. září v parku na Letné a potrvá po dobu sedmi dnů.

„Každoroční vizí tohoto charitativního projektu je rozhýbat nejširší veřejnost a podpořit tím dobrou věc. V loňském roce nás negativně ovlivňovala pandemie koronaviru, proto je třeba využít konec izolace a jít si společně zasportovat. Uděláte tím dobrý skutek a zároveň i něco pro své tělo, které vám taktéž poděkuje,” uvedl pražský radní pro oblast sportu Vít Šimral.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Lidé se mohou proběhnout či projít na stanoveném okruhu v kteroukoliv denní či noční hodinu od 12. do 18. září na Letenské pláni. Čím více kilometrů sportovci zdolají, tím více díky partnerům akce, konkrétní děti dostanou.

Stačí se registrovat, pořídit si čip a sbírat kilometry. Pro rok 2022 je stanovena částka 25 korun za 1 kilometr. Hlavní město akci podpořilo částkou 200 tisíc korun.