Dva agresoři přepadli a okradli kolemjdoucího pod viaduktem v Nuslích

Zdroj: Policie ČR

PRAHA – Dva neznámí muži si vyhlédli pod viaduktem v Bělehradské ulici v Praze 4 náhodného kolemjdoucího a napadli ho. Způsobili mu vážné zranění a sebrali mobilní telefon. Pražská policie po nich pátrá a vyzývá veřejnost, pokud je někdo poznáváte, volejte linku 158.

Loupež se stala 26. července hodinu před půlnocí. Útočníci si vybrali kolemjdoucího a kopancem ho srazili k zemi. Do ležícího muže stále kopali a jeden z nich ho navíc kopl přímo do levého oka. Pak mu prohledali kapsy kalhot a vzali mobilní telefon iPhone.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

„Kriminalisté prověřováním případu zjistili, že na přepadení se nepřímo podílela i třetí osoba. Ta celý útok sledovala a kryla záda útočníkům, kdyby někdo šel,“ uvedl ve zprávě pro novináře mluvčí Jan Rybanský a dodal, že případ prověřují pro trestný čin loupež.

Policie zajistila kamerové záznamy, na kterých jsou k vidění obličeje útočníků a nyní prosí veřejnost o pomoc s jejich identifikací. Pokud je poznáváte, kontaktujte linku 158.