Válka Hanychové a Soukupa začíná chytat dech. Magnát se mstí a ona se jen směje!

Není to ještě ani tři týdny, co Agáta Hanychová oznámila otci své dcery Rozárky konec vztahu přes Instagram, a Jaromír Soukup již chystá odvetnou akci!

O tom, že ve vztahu Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa nebylo vše sluncem zalité, jak mohlo na sociálních sítích vypadat, se již psalo. Po vyhrocených hádkách, kdy Soukup předčasně odjel z jejich společné dovolené ve španělské Marbelle, se Agáta vrátila do Prahy sama a na letišti ji musela vyzvednout matka Veronika Žilková. Možná právě to bylo poslední kapkou a Agáta zasadila Soukupovi smrtící úder, kdy sama vydala na IG zprávu o jejich rozchodu. Možná to nakonec věděly dřív její „holčičky“ než samotný partner.

Soukup se od té doby příliš nevyjadřuje, možná i proto, že má momentálně krom ztráty matky své dcery a malé Rozárky, co dělat s exekucemi a hrozícím krachem TV Barandov, což je pro něj možná citelnější ztráta.

Neuplyne však téměř ani den, aby Agáta nedala do příběhu na svém Instagramu, svoji skvěle naaranžovanou usmívající fotku doprovázenou písníčkou od Lily Allen s názvem Fuck you!, což v překladu znamená Běž do p…..!, a kde se v refrénu doslova zpívá: „Totálně na tebe kašlu, nenávidíme co děláš, nenávidíme celou tvou partu, takže už mě nekontaktuj!“ Komu tento vzkaz tak asi může patřit, si asi není tak těžké domyslet.

Možná si to domyslel i její ex, a ťal Agátu na místě nejcitlivějším. Zakázal jí ukazovat fotky malé holčičky na sociálních sítích a následně se s ní nedohodl ani na péči o malou Rozárku. Oba bývalí partneři tak budou nuceni vše řešit až u soudu. A jak se dá předpokládat, bitva to nebude snadná a určitě ani poslední.