Berenika Kohoutová je těhotná: Hvězda Jedné rodiny ukázala bříško

Herečka, ale také zpěvačka Berenika Kohoutová si pro fanoušky připravila překvapení. Po dvouleté pauze vydává nový videoklip. Kromě toho, jak singl s názvem Hot or Not vznikal, se v exkluzivním rozhovoru pochlubila ještě jednou krásnou novinkou a tou je druhé miminko. 

Miminka se nemůže dočkat její již čtyřletá Lola, která se stane starší sestřičkou. „Řekli jsme jí to později, protože se dalo očekávat, že to vyzvoní ve školce,“ směje se Berenika. Malá prý měla strašnou radost, což je velmi dojemné. „Fakt se těším na to, jak spolu budou fungovat, protože je to vážně doják,“ dodává v rozhovoru herečka, která nedávno vydala svůj poslední videoklip Hot or Not.

Novou písní a videoklipem chce zpěvačka poukázat na téma, které se jí dotýká, a to dokonalost versus nedokonalost. Berenika vysvětluje, že se často opomíjí realita, která se zaměňuje s iluzí rádoby bezproblémového života na sociálních sítích. Herečce a zpěvačce přišel opravdu vtipný střet mezi její touhou ukázat v klipu všechny nedokonalosti, oproti snaze režiséra Lukáše, který jakožto mladý muž chtěl mít v klipu hlavně záběry, kde je podle něj Berenika opravdu hezká. „Musela jsem ho skoro nutit, aby tam nastřihl i to, co se do klipů asi obvykle nedává,“ dodává Berenika Kohoutová.

Zdroj TV Nova