Ženy na rodičovské dovolené mají nového parťáka, který jim pomáhá s návratem do práce či s vlastním podnikáním

PRAHA  – Stále více žen uvažuje během rodičovské dovolené o rozvoji či změně profese nebo dokonce rozjezdu vlastního podnikání. V Praze jim s tím skoro půl roku pomáhá projekt M.arter. Díky němu mohou ženy absolvovat různé workshopy zaměřené na návrat do pracovního prostředí. “Ženy na rodičovské dovolené mají obrovský potenciál a M.arter jim pomáhá k jeho růstu,” přiblížila smysl projektu jeho community manažerka Barbora Hošková.

Workshopy vedenými profesionály z různých oborů v tuto chvíli prošlo 90 žen. Byla mezi nimi i Kristýna Farkašová, zakladatelka půjčovny dětského oblečení Ebuu. “M.arter mi pomohl získat nové znalosti a zároveň poznat skvělé lidi,” zhodnotila svou účast na workhopech autorka vlastního projektu, který byl oceněn 2. místem v regionálním kole T-Mobile rozjezdy, což ho dostalo i do celorepublikového klání této soutěže.

Workshopy jsou určeny pro všechny ženy, ať mají zatím jen sny, konkrétní projekty nebo už vlastní byznys. “Navíc nemusí řešit, co s dětmi, protože na akce mohou přijít s nimi,” řekla zakladatelka M.arter Andrea Bohačíková s tím, že akce se konají v dětských kavárnách  (jako je Hernička Lumpík, MAM prostor) nebo v prostředí, kde jsou děti vítány (Pracovna & Laskafe). “Po úspěšném rozjezdu projektu v Praze se chystáme pomáhat ženám s osobním či kariérním rozvojem nově i v Brně, a to 18.6 v prostorách Kraválna” dodala zakladatelka projektu Andrea Bohačíková.

“Ženy na rodičovské dovolené mají obrovský potenciál a M.arter jim pomáhá k jeho růstu. Zapojit se mohou také jako lektorky a sdílet s ostatními své know-how,” přiblížily smysl projektu Barbora Hošková a Andrea Bohačíková

Více informací včetně registrací na workshopy jako účastnice nebo lektorky mohou zájemkyně najít na www.facebook.com/M.arterplatforma/.

Nejbližší akce M.arter:

#12 Jak zvládnout každodenní time management?

  1. června, 9:30 – 12:30

Nová Trojka – Jeseniova 19, Praha 3

# 13 Jak na Facebook a Instragram – základy a ještě mnohem víc.

  1. června, 9:30 – 13:00

Luka Living rental apartments & shopping center,  Mukařovského 2590/2, Praha 13 -Stodůlky

# 14 Jak nejlépe těžit z LinkedIn. S kým a jak se nejlépe propojovat!

  1. června, 17:30 – 20:00

Budova Microsoftu – Vyskočilova 1561/4a, Praha 4