Údržba Klaudiánky hledá posily

Chtěli byste se starat o údržbu Klaudiánovy nemocnice?  Pokud ano, tak možná nemocnice hledá právě Vás. Nyní má volné pozice: elektrikář-vedoucí směny, dělník v údržbě, dělník v prádelně, manipulační dělník ve vnitropodnikové dopravě a pracovník úklidu.  

Elektrikář – vedoucí směny

Uchazeč bude samostatným technikem silnoproudu, proto musí být vyučen v oboru, mít odbornou způsobilost dle § 7 nebo § 8 vyhlášky č. 50/1978 Sb a zkoušky na velmi vysoké napětí. Pracovat bude v jednosměnném provozu na celý úvazek.  Nástup je možný ihned nebo po dohodě.  

Dělník v údržbě 

Pro pozici požadujeme výuční list v technickém oboru, řidičský průkaz skupiny B, uživatelskou znalost práce s PC, technické myšlení a schopnost samostatné práce. Výhodou jsou komunikační schopnosti. Dělníci v údržbě pracují v jednosměnném provozu od pondělí do pátku od 6.00 do 14.30 (přibližně jednou měsíčně se pracuje v soboru a v neděli).  Jedná se o celý úvazek a nástup je možný ihned nebo po dohodě. 

Dělník/ce v prádelně

Pracovní poměr je na DPP, DPČ. Jedná se o nepravidelnou práci pro střídání dovolených a nemocí ve dvousměnném provozu.  Místo je vhodné například pro důchodce. Pracuje se od pondělí do pátku v úvazku 6-8 hodin denně. Nástup možný od 1. 9. 2019.

Manipulační dělník vnitrozávodové dopravy

Předpokladem je základní vzdělání a zdravotní způsobilost k manuální práci v jednosměnném provozu na celý úvazek. Nástup je možný po dohodě.

Pracovník úklidu

Jedná se o dlouhodobou a stabilní práci na celý úvazek ve dvanáctihodinových denních směnách na krátký a dlouhý týden. Nástup je možný ihned nebo po dohodě. 

Kromě obvyklých mzdových podmínek Klaudiánova nemocnice nabízí:

  • základní dovolenou v trvání pěti týdnů a dodatkovou dovolenou na vybraných pracovištích,
  • možnost hrazení všech nákladů spojených s dalším vzděláváním,
  • zvýhodněné pracovní podmínky pro matky malých dětí včetně možnosti jejich umístění v dětské skupině,
  • možnost ubytování ve vlastních ubytovnách nemocnice,
  • zvýhodněné stravování ve vlastní jídelně nemocnice,
  •  po odpracovaném prvním roce příspěvky na penzijní pojištění nebo životní pojištění (1000,- Kč) a rekreaci zaměstnanců (2000,- Kč) a dětí (1000,- Kč) – při minimálním úvazku 0,5
  • levnou dovolenou ve vlastním rekreačním zařízení nemocnice
  • nadstandardní lékařská péče pro blízké rodinné příslušníky v Klaudiánově nemocnici 

Pokud vás nějaká pozice zaujala, poskytne vám bližší informace specialistka náboru Ing. Alena Haiblíková na alena.haiblikova@onmb.cz či tel.: 727 969 043.