Rehabilitační klinika Malvazinky je zaměstnavatel, který vás přesvědčí ke změně

Všechno se mění – jak se říká, změna je život a může nás na naší cestě významně posunout dopředu. Lidé mají ze změn často obavy, přitom vědomá a promyšlená změna v podobě nových přístupů, myšlení, každodenních zvyklostí nebo třeba jen přestěhovaného nábytku v pokoji udělá radost a posune nás dál, přinese nové zkušenosti, zážitky a poznatky. Jednou z nejvýznamnějších změn, kterou může člověk udělat, je změna zaměstnání. Pokud si dobře uvědomíme důvody, kvůli kterým plánujeme změnit dosavadní práci a potažmo i náš život, bude pak snazší si na změny zvyknout a těšit se z toho dobrého, co nám do života přinesly. Rehabilitační klinika Malvazinky nabízí mnoho důvodů, proč si ji zvolit jako místo svého nového zaměstnání − ať už jde o nadstandardní ohodnocení či přátelské a  podporující prostředí. Sestřičky, naplňuje vás vaše práce? Baví vás pracovat s lidmi, ale přejete si zároveň i zajímavé a odpovídající finanční ohodnocení? Ozvěte se a přijďte se podívat na Malvazinky.

Dva důvody pro okamžitou změnu 

Občas je nutné vystoupit ze své komfortní zóny a vydat se do neznáma, naproti výrazným životním i profesním změnám. Práce zdravotních sester, lékařů, ale i dalších zdravotnických zaměstnanců je o tvrdé, ale zároveň i naplňující práci, která někdy vyžaduje i značnou obětavost. Obzvláště v posledních týdnech si všichni stále silněji uvědomují, jak jsou zdravotníci nepostradatelní. „Přejeme si, aby byli zdravotníci na naší klinice spokojení a práce je bavila. Důležité je ale také to, aby věděli, že za své úsilí budou odpovídajícím způsobem odměněni. Snažíme se poskytovat vysoký standard péče, chceme aby tomu odpovídala i úroveň zajištění našich zaměstnanců a prostředí, ve kterém denně pracují. Dvěma důvody pro okamžitou změnu jsou vyšší základní mzda než ve státních tabulkách a náborový příspěvek ve výší až 70 000 Kč na našich odděleních NIP a DIOP. Kromě toho ale práce u nás přináší řadu dalších benefitů,“ uvádí Mgr. Kateřina Zajíčková, ředitelka pro ošetřovatelskou péči Rehabilitační kliniky Malvazinky, kterou provozuje skupina VAMED MEDITERRA.

Práce, která dává smysl a přináší  benefity pro zaměstnance i jejich rodiny

Rehabilitační klinika Malvazinky zajišťuje unikátní akutní a následnou péči v režii profesionálních odborníků. Významným benefitem je práce v přátelském, rodinném prostředí plném podpory, která navíc dává smysl. Noví kolegové se mohou těšit na řadu zajímavých lékařských případů, díky kterým získají nové pracovní zkušenosti a znalosti, na práci s vyhlášenými odborníky, na kolegy, kteří si vzájemně pomáhají a vycházejí si vstříc a na práci v moderním prostředí s nadstandardním vybavením. Klinika disponuje jak moderní, tak i historickou budovou s výhledem na Prahu téměř v centru města, jen 5 minut od stanice metra Anděl. I nadstandardní zaměstnanecké benefity naznačují, že se klinika o své zaměstnance stará. Kolegům nabízí například individuální plánování směn, služby bez neplánovaných příjmů či 5 týdnů dovolené. Zaměstnanci také mohou využít 20% slevu na ubytování v hotelu Žalý v Krkonoších. Práce ve zdravotnictví je náročná psychicky i fyzicky, obzvláště v posledních krizových týdnech, zaměstnanci tak mohou využít slevu na wellness procedury, fitness a zdravotní péči v rámci kliniky, a to nejen pro sebe, ale také pro své rodiny. 

Rehabilitační klinika Malvazinky je součástí skupiny VAMED MEDITERRA. Skupina v České republice provozuje ještě dalších sedm zdravotnických zařízení a střední zdravotnickou školu. Skupina je členem nadnárodního holdingu VAMED, který je vedoucím globálním poskytovatelem celé řady služeb pro nemocnice a další zdravotnická a lázeňská zařízení ve světě, od výstavby nemocnic až po celkové provozní řízení takových zařízení. Historie holdingu VAMED sahá až do roku 1982 a v současnosti působí ve více než 80 zemích světa. Jednotlivé tuzemské nemocnice a kliniky získaly za dobu svého působení ve skupině řadu prestižních ocenění a certifikací, ať už za finanční stabilitu či za pozitivní hodnocení zaměstnanců i pacientů.