Dvě jednotky hasičů likvidovaly požár balkónu v Praze 4. Hořelo i v Hostivaři

Zdroj: HZS Praha

PRAHA – V ulici Budějovická hořelo v nedělním odpoledni. Dvě jednotky pražských hasičů likvidovaly požár v pátém patře obytného domu. Zásah částečně blokoval provoz v Budějovické ulici. Dvoupatrová chata vzplála v noci v Hostivaři.

V neděli dvacátého září zasahovaly dvě jednotky pražských hasičů z centrální a krčské stanice v ulici Budějovická v Praze 4 u požáru bytu obytného domu,“ informoval mluvčí pražských hasičů Martin Kavka. Musela být nasazena výšková technika, protože hořelo na balkóně v pátém patře domu.

Hořela elektroinstalace a část obložení stěny balkónu,“ doplnil mluvčí. Plameny způsobily škodu ve výši osmdesát tisíc korun, požár byl rychle zlikvidován vodou z místního zdroje.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Zdroj: HZS Praha

V noci také hořelo v Hostivaři. „Nad ránem zde zasahovaly dvě profesionální a jedna dobrovolná jednotka hasičů,“ přiblížil Kavka. Před pátou hodinou ranní byl požár dvoupatrové chaty uhašen. Nikdo nebyl naštěstí zraněn.

 

Zdroj: HZS Praha