Koupaliště Pod Pecníkem se otevírá, na Sokolák si Vsetíňané ještě počkají

Ilustrační foto

VSETÍN – Vsetínské letní koupaliště Pod Pecníkem je připraveno otevřít. Poprvé se tu lidé budou moct osvěžit v sobotu 12. června. Sokolák návštěvníky uvítá až v červenci a má připravenu jednu novinku.

Pracovníci Vsetínské sportovní využili čas uzavření k tomu, aby vše perfektně připravili. Koupaliště Pod Pecníkem bude otevřeno v červnu ve všední dny od 10 do 19 hodin, o víkendech pak od 10 do 20 hodin. V červenci a srpnu bude otevřeno každý den od 10 do 20 hodin. „Prozatím jsou pro provoz venkovních koupališť nastavena stejná epidemiologická opatření jako pro vnitřní bazény, a to včetně prokázání bezinfekčnosti. Situace se v případě dalšího rozvolňování protiepidemických opatření mohou měnit,“ upozornil ředitel Vsetínské sportovní Ivo Kousal.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Základní celodenní vstupné je 100 korun, dětské a seniorské 60 korun. Permanentka Léto 2021 s 10 vstupy bude letos platit pouze na koupaliště Pod Pecníkem. Stejně jako v loňském roce se bude kvůli prokázání počtu návštěvníků vybírat ke každému vstupu vratná záloha ve výši 50 korun.

Koupaliště Sokolák se otevře 1. července. Vstup na něj bude umožněn v rámci zakoupení klasického vstupného do městských lázní, a to podle platného ceníku, který najdete na webu Vsetínské sportovní. Novinkou je Letní vstupné platné pro červenec a srpen, které umožní celodenní vstup za cenu pětihodinového vstupného. „Vstup na koupaliště Sokolák bude umožněn pouze přes hlavní pokladnu městských lázní, a to z důvodu nového, moderního čipového systému. Návštěvníci tak budou moci využít buď koupaliště Sokolák nebo vnitřního prostoru lázní včetně veškerého zázemí, jako jsou sprchy, šatny, sušárna a podobně,“ vysvětlil na závět místostarosta Tomáš Pifka.