Viděli jste nehodu, kdy seniorka vjela do Pepca v Jeseníku? Policie hledá všechny svědky

JESENÍK – Policie žádá veřejnost o pomoc při objasnění nehody, kdy 69letá řidička vjela autem do Pepca v Jeseníku. Aby byl případ řádně objasněn, potřebuje vyslechnout všechny svědky nehody.

V tomto článku jsme vás informovali o případu, kdy do prodejny Pepco v Jeseníku vjela seniorka i se svým autem. Stalo se to 13. května po 15 hodině. Devětašedesátiletá řidička chtěla vycouvat z přilehlého parkoviště před prodejnou. Tento manévr však nezvládla, vjela na chodník, prorazila vstupní dveře a vjela do prodejny. „V tu chvíli se v prodejně nacházelo nejméně 20 osob. Většinu zákazníků kriminalisté již vyslechli. Jsou však ještě svědci, kteří byli přítomni v době skutku v prodejně, a kriminalistům se je nepodařilo ztotožnit,“ uvedla policejní mluvčí Tereza Neubauerová. Pro důkladné prošetření případu policie potřebuje vyslechnout všechny svědky. Jeseničtí kriminalisté proto žádají svědky události, kteří byli v prodejně a ještě nebyli vyslechnuti na policii, aby policisty kontaktovali na telefonu 974 773 651.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .