Břeclavští policisté pátrají po patnáctileté dívce. Mohla by se pohybovat na Olomoucku

OLOMOUCKO – Policisté z Jihomoravského kraje se obrátili na své kolegy z Olomouckého kraje se žádostí o pomoc při pátrání. Břeclavští policisté už více než týden bezvýsledně pátrají po patnáctileté dívce, která by se mohla pohybovat také v Olomouci a okolí.

Břeclavští policisté už více než týden pátrají patnáctileté dívce z Mikulova. Školačka ve čtvrtek 3. června odešla ráno z domova do školy, kam ale už nepřišla. “Policisté získali informaci, že by se měla pohybovat se svým sedmadvacetiletým přítelem, který má vztah k Olomoucku. Je tedy možné, že se dvojice pohybuje v Olomouci a okolí,” uvedl policejní komisař Bohumil Malášek. Hledaná dívka je vysoká 158 až 160 centimetrů, hubené postavy. Má hnědočerné vlnité vlasy a hnědé oči, zdánlivý věk je 15 až 18 let. Domluví se česky, slovenskya anglicky. Případné informace o pohybu hledané dívky uvítají policisté na lince 158.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line